| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Buna,am decis sa dau pentru prima data la un Colegiu de Tehnica dentara.Ce as putea sa invat pana atunci sau cei care ati dat in acest domeniu ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nepoata mea care este in aceeasi situatie.Vara asta face pregatire la mate, romana, chimie!

| claudia511 a răspuns:

Sa-ti cauti un profesor care sa te invete sa faci modele din ghips si ceara, ca sa te obisnuiesti. Si apropo, la admitere ai practica, ai nevoie de indemanare si de ajutorul cuiva care stie despre ce e vorba.