| anonim_4396 a întrebat:

Buna
am nevoie de ajutor ma aflu in clasa a 9-a iar azi profa ne-a dat niste hartii sa alegem 3 cariere (slujbe) cu ce vrem noi ca cand intram la liceu sa ne ducem la liceu anumitea ex.liceu de limbi straine(asa e in Cipru, si sunt la gimnazeu chiar daca sunt intr-a 9-a) eu am ales actoria fashion business and promotion iar pe a 3-a nu stiu ce sa aleg sunt intr-o problema uriasa imi place la nebunie muzica,pictura,dansul si limbile straine(engleza,franceza,greaca, italiana) aveti vreo idee?
funda si scuze de greselile gramaticale

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Universitatea de arte ti-ar prinde foarte bine.

| Anayna a răspuns:

Pai ai putea alge o profesoara de engleza sau una de muzica.