| Anaaaamariaa2350 a întrebat:

Buna,am nevoie de un sfat. Deci..trec a 10 a la un liceu teoretic pe stiinte ale naturii si ma gandeam recent ce as putea face pe viitor. Imi place biologia, am note f bune, insa n-as vrea sa fac medicina pentru ca mi-e teama de tot ceea ce inseamna sange etc si nici nu ma prea pasioneaza, insa imi place si matematica, ma descurc destul de ok. Ma gandeam fie la facultatea de biologie, gen bio-chimie, fie facultatea de matematica-informatica din Bucuresti. Faza e ca nu sunt prea stralucita la info, nu inteleg mai deloc algoritmii si nici nu prea sunt genul care sta des pe pc, insa daca as intelege cu siguranta mi-ar placea. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| aNdr3i1947 a răspuns:

Dacă îți place biologia ai putea da la Farmacie, cred, ar fi o soluție.winking