| 00raluka00 a întrebat:

Am o mica ......mare problema...
Eu as vrea sa intru la profilul filo-engleza In clasa 5 am avut media 10 In clasa 6 media 9.93 si in clasa 7 media 9.92... as putea sa intru acolo.
Daca da. ce as putea sa devin, sau la ce facultate as putea merge urman acest profil
La ce profiluri as mai putea intra
Mentionez ca materia mea favorita este romana, engleza si putin chimie

2 răspunsuri:
| Birlik65 a răspuns:

Mai..depinde ce materie te atrage.ce profil te atrage, degeaba iti spunem noi.fa aia, sau fa aia..totul depinde numai de tine, de ce iti place tie, ce te atrage, incotro vrei sa mergi..decide-te si vei reusii.ce-ti place, aia faci..corect? SUCCES! happy

| CassieBee a răspuns:

Nu conteaza mediile din generala. Conteaza nota pe care o iei la testul pentru bilingv-engleza (pe care poti sa alegi sa il dai sau nu)