| M_5636 a întrebat:

Am o problema: sunt in clasa a 10 la profil economic. De fapt eu mi-am dorit sa intru la un liceu de arte pentru ca vreau sa fiu designer de interio, problema e ca eu nu am talent la desen (vreau sa studiez arta si bineinteles sa imi formez talentul). M-ai am vreo sansa sa intru la liceul de arte acum in clasa 10? poate din semestrul 2, pana atunci voi face pregatire la desen. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cruciades a răspuns:

Mmm daca vrei sa te transferi la liceul de arte incepand din semestrul doi da ai mari sanse numai ca va trebui, cred, sa duci o mapa cu exemplare din desenele tale big grin