| Wut a întrebat:

As vrea sa merg la liceul de arte, problema e ca nu am nici un talent...in astea 6 luni care au mai ramas, as putea sa iau lectii de chitara, dar vreau sa stiu daca sunt de ajuns 6 luni de pregatire ca sa intru la un liceu de arta? Adica acolo sunt altii care canta la instrumente de cand erau mici...

Răspuns Câştigător
| koorino a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu se poate se poate. Trebuie sa studiezi un instrument cel putin 3-4 ani, ca sa poti avea sanse sa intri. sad Mai bine apuca-te in paralel de lectii la un instrument si cu timpu' poti sa ajungi sa dai la Conservator. Daca iti doresti foarte mult sa mergi spre calea asta.
Sper ca te-am ajutat happy