| StayYStroOng a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Imi doresc mult sa ajung psiholog dar as vrea sa stiu ce profil ar fi mai potrivit sa urmez la liceu pentru a practica in viitor aceasta meserie. Eu m-am gandit la filologie dar nu stiu daca asta ar fi cea mai buna alegere. Funditzha happy

Răspuns Câştigător
| Кристина21 a răspuns:

Stiinte sociale deoarece vei da teza la psihologie/logica/sociologie si filozofie..In general persoanele care dau la filologie se duc la o facultate de limbi straine.:d Funda?

2 răspunsuri:
| sarpeparsiv a răspuns:

Orienteazate catre ce ai inclinatie.

| Asp1r1Na a răspuns:

Poi,e si norma-l ca stiintile Sociale,winking, ca s-a ajungi, ce vrei tuwinking (Doctor, etc...) sper ca te-am ajutat funda please puppy dog eyes