| LeXiBaBy a întrebat:

Am si eu o intrebare. Imi plac toate limbile străine. Pot vorbi engleza, indiana, rusa și italiana și învăț franceza si turcească. Cand plec la facultate vreau sa fac ceva legat in domeniul profil uman. Ce profesii as putea practica? Puteți să-mi dati ceva idei?

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

O sa te racoleze vreun serviciu secret, te baga spion pe la ambasade.

| LeXiBaBy explică (pentru danbnz):

Hahaha? ai zis bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici turca, nu turceasca happy
Cand ajungi la facultate, daca esti destul de bun, printre primii 2 -3 prin clasa, ai job asigurat happy

| LeXiBaBy explică (pentru anonim_4396):

Tu vrei sa zici "turca" nu tuca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeXiBaBy):

Da, turca.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Traducător big grin

| LeXiBaBy explică (pentru QElenaBoghiu):

Nu vreau traducător e plictisitor. Vreau o profesie mai buna decât traducător. E
prea simplu.