| brigigodri a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare. Vreau sa ma duc la Universitatea Ion Mincu (Bucuresti). Vreau ca in viitor sa lucrez ca designer interior. Ce recomandati, sa ma inscriu la Mobilier si amenajari interioare sau la Architectura de interior?

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda mobilier și amenajări interioare. Poate sunt subiectiv, ca unul care a lucrat în domeniu (fără studii de specialitate) și mi-a plăcut tare mult. Un bun profesionist face din patru pereți goi un cămin în care să te simți acasă. happy
Succes!