| Antal_Larisa_Maria_1977 a întrebat:

Am terminat clasa a 12 si am luat si bacalaureatul si nu m-am decis inca la ce facultate sa dau. Sunt din Bacau si vreau sa dau la Universitatea Vasile Alecsandri : Facultatea de litere la pedagogia învățământului primar si preșcolar, Facultatea de științe la biologie sau Facultatea de științe economice la contabilitate si informatica de gestiune?

Răspuns Câştigător
| Roxanaaa567 a răspuns:

Parerea mea e ca Contabilitate si Informatica de Gestiune. Acum, depinde si de ceea ce tie iti place mai mult

| Antal_Larisa_Maria_1977 explică (pentru Roxanaaa567):

Le-am analizat pe toate bine si am tras aceas concluzie.Mulțumesc, o părere in plus îmi da încredere in alegerea mea

1 răspuns: