| anonim_4396 a întrebat:

Anul viitor termin liceul, profil filologie, nu mai vreau sa fac facultate. Visul meu de mica a fost sa lucrez in domeniul beauty (make-up, hairstyle chestii din astea ). Deci daca vreau sa fac doar un curs de make-up si toate cele si ma angajez in domeniu este vreo problema daca nu mai fac facultate? Nu prea vad la ce m-ar ajuta...

Răspuns Câştigător
| Kettolix a răspuns:

Imi place de tine. Nu nu trebuie. Iti trebuie doar studii in domeniu. Nici eu nu cred ca o sa fac o facultate, pentru ca vreau sa fac academia de politie si sa ajung detectiv. Succes :*

10 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Nu vad vreo legatura in ceea ce vrei tu sa faci si facultatea.Doar sa te concentrezi sa iei bacul, pentru ca unele cursuri cer bac...

| Dreamer a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa faci facultate - nu stiu de unde premisa asta ca oamenii cu facultate sunt superiori celor fara...eu am renuntat la facultate si am prieteni care au terminat si nu ma impresioneaza cu nimic, nici intelectual nici profesional. In viata trebuie sa faci ce iti place, sa iti urmezi visul....este viitorul tau si DOAR tu decizi ce vrei sa faci, important este sa lupti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le poti face pe amandoua, si impusti doi iepuri dintr-o lovitura. Facultatea o poti face intr-un domeniu care se cauta si care iti place si bineinteles poti face si cursurile de make-up.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar era vorba sa imi aduc mormolocii la tine sad

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am razgandit sad

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Bine...dar sa mi-i coafez la tine pot? big grin

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Normaaal :3 le facem ce vrei tu laughing

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Esti o modesta draguta kiss dar stiai asta laughing)

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Da laughing Evident stiam kiss

| Zeama_Aurelian_1992 a răspuns:

Corect asa e nu iti trebuie la nimic, nu te ajuta cu nimic eu sunt frizer nu iti trebuie facultate te pup