| SebastianR a întrebat:

Buna!
Are cineva are detalii despre examenul de admitere Cluj-UMF- MASTER -Tehnici şi metode de reabilitare a pacienţilor cu boli reumatologice?
Gen cam cat de detaliat cere electoterapia? In tematica la artoza, poliartrita, spondilita zice doar obiective si mijloace(adica nimic anatomie,patologie?). La ape minerale şi nămoluri cere gen tipuri,efecte, mijloace....sau cere compozitia fiecauia in parte (cat Fe, cat sulf, temperaturi, ce statiuni, etc)?
Cam cate locuri sunt, cu ce medii s-a intrat in anii trecuti, cam cati au fost pe loc?
Daca aveti alte informatii despre examen as aprecia enorm de mult.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai aplicat?