| giorgi23 a întrebat:

Bună. Are cineva o cunoștință care studiază ingineria biomedicală sau poate a terminat studiile în acest domeniu. Sau poate știți oameni de gunu' pe platforme sociale. Aș căuta pe cineva în domeniu sa pun niște întrebări. Nu mi se pare atât de extinsa aceasta arie și nu găsesc răspunsuri la toate întrebările pe care le am. Va mulțumesc

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Iti sugerez sa cauti pe Facebook astfel de grupuri, de obicei exista pentru fiecare facultate si ai sanse mai mari sa iti raspunda studenti sau absolventi, dupa ce postezi.

| gabriela2201 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti sau Ilfov cauta sa mergi la Institutul de Fizica materialelor Magurele, acolo fac cercetare inclusiv pentru domeniul medical.

| gabriela2201 a răspuns (pentru gabriela2201):

Ce sa faci cu parerea unor studenti de pe net? Tie iti trebuie profesionisti care au invatat/lucrat in domeniu. De asemenea cauta pe net researchgate si tastezi acolo ce te intereseaza sa afli. O sa iti apara studii de caz si numele celor ce le-au scris.