| Rucsi a întrebat:

as avea si eu o intrebare.

Pentru proba de rezistenta[pentru.liceul militar] in cat timp trebuie sa alergi un kilometru si daca scoti cu un minut si ceva mai mult mai poti fi declarat admis?

va rog...raspuns cat mai rapid. dau fundabig grin celui mai bun raspunsbig grin happyhappy

mersi:*:*happy

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Cred ca daca reusesti sa scoti acest timp iesi pe primul loc mai mult ca sigur, eu am dat proba de rezistenta 2000 m teren variat(8 min)

| Raul8DSR a răspuns:

Timpul limita pentru proba de rezistenta este de 4 minute, iar daca nu reusesti sa scoti sub 4 minute nu mai poti fi declarat admis.

| DianaRoxana a răspuns:

Rucsi si eu am dat probele la liceul militar (alba iulia) acum 2 ani si daca imi aduc bine aminte nu trebuia sa depasesti timpul de 4'15 minute happy. Iti urez succes :*