| 1Chris1 a întrebat:

La proba de rezistenta la fotbal trebuie sa alergi anumiti km, dar in cat timp, minim?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chio9 a răspuns:

Mai bine te-ai interesa de maxim, ca minim scot numai ateleti.

Prin maxim ma refer la timpul maxim in care ai voie sa alergi anumiti km. (asta vreai si tu sa intrebi nu? )

| 1Chris1 explică (pentru Chio9):

Deci voi da proba la o echipa de fotbal, grupa 97' si de asta intreb...

| Chio9 a răspuns (pentru 1Chris1):

Bafta sa ai fratioare, trage de tine cat poti si nu te lasa.

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Trebuie sa zici cat zice antrenoru, nu va mai dati voi asa smecheri si stiutori ca sunteti niste vaci. Chris cat iti zice antrenoru alergi si vezi sa respiri pe nas nu pe gura ca obosestiwinking. Funda

| yocata10 a răspuns:

Pai in general la proba de rezistenta trebuie un km in 3 min jumate, dar depinde de varsta, in general un min in 4 min maxim

| yocata10 a răspuns:

De obicei la proba de rezistenta trebuie sa faci 1 km in max 4 min, dar depinde si de varsta,