| cici997 a întrebat:

In primul rand, ierta-ti-mi intrebarea pe aceasta categorie! Vara asta vreau sa ma angajej ca distribuitor de pliante, sau un alt job pentru adolescenti. Am cautat pe "Gogu", dar n-am gasit nimic. Da-ti-mi informatii unde as putea sa gasesc un job de vara, unde sa ma interesez.
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Www.bestjobs.ro
www.myjob.ro
www.ejobs.ro
www.tocmai.ro (gasesti acolo la anunturi o groaza de joburi)

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Arunca o privire si pe site-ul meu www.myworkland.com. Momentan nu e nimic de genul asta dar au mai fost si cu siguranta vor mai fi. Fa-ti eventual un cont, completeaza-ti un CV si scrie acolo ca esti interesat / interesata de un job de genul asta. Angajatorii cauta mereu prin baza de date si nu stii de unde apare oportunitatea. Multa bafta!

| diditza23 a răspuns:

Mai e un site f bun si bestjobs-ul...eu de aici mi-am gasit un job la 4 ore...sau pe la macdonalds, kfchappy

| cici997 explică (pentru diditza23):

Da, da' unde pot sa ma interesez?happy

| diditza23 a răspuns (pentru cici997):

Srry..mai mult de, intra pe siteurile alea si depuneti cv-urile, nu iti pot spune..sau te mai poti interesa de joburi din astea prin ziare