| al3utzu a întrebat:

As dori sa ajung agent de vanzari la o firma cum ar fi alka, top brands distribuition, etc. Ce liceu scoala profesionala si apoi facultate ar trebui sa urmez?

Răspuns Câştigător
| andrei57 a răspuns:

Pai normal pentru meseria de agent de vanzari nu iti trebuie multa pregatire, adica e suficient 12 clase. Daca vrei sa dea bine la angajare si sa fii sigura ca te ea, iti trebuie un liceu economic terminat si o facultate in curs sau terminata cu profil economic de pilda ASE.

1 răspuns:
| meLyssa_9110 a răspuns:

E necesar si permis autowinking