| NutellaFinetti a întrebat:

As dori sa devin actrita,foarte mult imi doresc asta,doar ca la liceul de actorie nu ma pot duce, nu e prin apropiere e foarte depatre iar faculatate mi-am propus sa ma duc la medicina in Iasi.Imi doresc sa iau cursuri de actorie in timpul facultatii si sa plec intr-o vara in California sau Beverly Hills sa stau 2-3 saptamani sa imi perfectionez limba.Eu stiu sa vorbesc in engleza dar doar principalul, vreau sa ma obisnuiesc.In fine,vreau sa devin actrita in California sau ceva de genul asta,si ce as avea nevoie? talent stiu ca am,plus ca am o mimica a fetei extraordinar de dezvoltata in sensul ca stiu sa ma prefac de exemplu sa rad,sau de plans pot si la comanda,pot sa fiu suparata,trista,nervoasa,isterica,fericita, indragostita etc...stiu si sa joc foarte bine, stiu sa ma prefac si sa mint foarte bine.Altceva de ce as avea nevoie?

2 răspunsuri:
| claudiu123 a răspuns:

De ce nu te duci tu la facultate de actorie si vrei sa te duci la medicina ( daca tu nu vrei ). Te poti caza la o gazda ( de preferat bunici ) sau te poti duce la vreun camin de prin apropiere si sa continui studiile pe care le vreihappy Apoi poti pleca unde vrei tu. Talent sa aiwinking

| NutellaFinetti explică (pentru claudiu123):

La facultatea de actorie nu vreau sa ma duc...la medicina e principalul ca daca nu merge cu actoria