| fellycia a întrebat:

Vreau sa devin actrita de film dar poate sa-mi spuna cineva care este cea mai buna scoala de actorie din romania?

7 răspunsuri:
| DanaCherry a răspuns:

Unatc

| mioara a răspuns:

Cand se face casting, inscriete ca acolo ies cei mai buni si cu timpul ajungi si actrita iti doresc multa bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U. N. A. T. C.(Universitatea Nationala de Arta Teatrala si Cinematografica)"I.L.Caragiale"-Bucuresti

http://www.unatc.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

| JustMe_7096 a răspuns:

Sti ce salariu are un actor? 7-9 milioane! vb foarte serios! asta este salariul de **** al unui actor!

| fellycia explică:

Unde pot sa aflu despre castingurile ce se organizeaza?