| Alina093 a întrebat:

As dori sa merg la facultatea de geografie si daca puteti sa-mi spuneti. e multa materie de invatat, sunt multe cursuri? Sau facultatea de drept.happy Multumesc!

2 răspunsuri:
| wolya a răspuns:

Fac de geogra e pentru cei mai putin dotati mintal, prima optiune - profersor. alege dreptu

| Alina093 explică:

Ma gandeam la geografia turismului.si am mai auzit ca e destula de buna.pentru viitor. Prima optiune e dreptul dar cica e mult prea mult de invatat.