| danielutsaa a întrebat:

Heyybig grin
Am nevoie de ajutorul vostru...As dori sa dau la facultatea de geografie... puteti sa imi spuneti si mie cam ce se face? ce carti trebuie sa citesc? daca trebuie pregatire inainte? multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie doar sa-ti placa geografia si sa treci de bac cu note foarte mari.

| danielutsaa explică (pentru neutrino):

Aham... imi place dar nu stiu cat de mari o sa am notelebig grin Sunt la mate-info si e greu si nu ma pot transfera in alta parte.