| andreeaandreea922 a întrebat:

As dori sa dau la Facultatea de Drept. Este cineva pe acolo?
Imi puteti da un sfat?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Este foarte buna iti deschide multe porti mai ales pe calea justitiei.
Good luck! >big grin

| SerafimHD a răspuns:

Un sfat: Incearca sa fii sigura pe tine deoarece s-ar putea sa regreti! Varul meu e multumit de ceea ce a invatat acolo!

| Anamariaandrei a răspuns:

Buna! si eu sunt in aceeasi situatie ca si tn.Am inteles ca nu este asa usor cum pare sa fii la Drept, mai ales, din anul II cand incep lucrurile cu adevarat grele.In plus mi s-a mai spun cum ca nu ar fi o meserie de viitor(nu cred), oricum mie imi place dar acum imi este cam frica de ce am auzit.Totusi ma mai gansesc si poate dau la DREPT si te sfatuiesc sa dai si tu daca iti place:*

| Wanted4life a răspuns:

Daca dai la drept sa ma contactezi sa iti furnizez niste informatii utile. In speranta ca nu vei face greselile care le fac peste 85% dintre avocati.