| bluelight a întrebat:

As dori sa stiu daca examenul de admitere la medicina se da in aceeasi zi la toate facultatile

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Depinde de facultati si de orase evident. De ex in Cluj la UMF admiterea e cam cu 1 saptamana mai repede decat la restul facultatilor de profil din Ardeal.

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Da,adica anul asta cel putin toate facultatile de medicina au dat admiterea in aceeasi zi.
In comparatie cu altele nu, adica intr-o zi e la medicina, in alta zi e la ase sau academia de politie.

| ktrinel a răspuns:

Depinde de facultatehappy

| acris a răspuns:

Toate dau in aceiasi zi adica pe 21 august in afara de brasov care da pe 18 cred