| deiutzadeny a întrebat:

...as dori sa stiu cum este la facultatea de medicina si la ce se da admitere ....multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Depinde in ce oras vrei sa dai.La unele se da admitere la alegere intre biologie si chimie, la altele ai 2 probe:biologie obligatoriu si la alegere intre chimie si fizica.
Facultatea nu e grea dar nici usoara, adica va trebui sa inveti in fiecare zi, vei avea examene destul de dese si trebuie sa iei totul in serios.

1 răspuns:
| oOoBrBoOo a răspuns:

E destul de frumos.