| Bizzuu a întrebat:

Buna as vrea sa devin fotbalist am 13 anii si joc foarte des fotbal as vrea sa ajung la o echipa bunicica nu neaparat Barcelona, Cum as putea proceda si ce ar trebui sa fac dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| fabilescu a răspuns:

Sa te bagi la un club din liga a 3-a(de obicei acolo se intra mai usor) si sa joci cat mai bine pana te ia cineva mai mare in vizor

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vaali13 a răspuns:

Ambitie,perseverenta,modestie,incredere in tine si seriozitatea, formeaza-ti calitatile astea, mergi la un club de la tine din oras sau din apropiere sa te inscrii la o grupa de juniori ceva, succes

| alexandru1201 a răspuns:

Bai du-te la juniori