| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma fac fotbalist.Ce ar trebui sa fac? Cum ajung? Daca o sa merg la liceu sportiv/fotbal o sa pot ajunge fotbalist? Cine imi da cele mai multe informatii i dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Anndreyy a răspuns:

Trebuie sa mergi la un licel sporti|fotbal acolo te vei antrena si vei invata regulile de joc pana vei fi gata si vei ajunge fotbalist.

| anonim_4396 explică (pentru Anndreyy):

Deci liceul sportiv / fotbal este calea mea pentru fotbal?

| Anndreyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Da! asta e tot.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urmeaza un liceu cu profil sportiv si du-te la un club de juniori din zona si da probe pentru a fi primit la echipa. Pentru a ajunge fotbalist trebuie sa joci fotbal si la un club joci si fotbal inveti si chestii elementare.