| OneTwoThreeFour a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant Oriflame, desi am 14 ani. Nu stiu daca am voie de la aceasta varsta. Pe site am citit ca pot de la 16 ani impliniti, insa am mai citit pe TPU raspunsuri la intrebari asemanatoare si nu prea stiu ce sa fac. Este cineva de 14 ani ce este sau a fost reprezentant Oriflame sau stie cineva sigur de la ce varsta as putea?
Rog seriozitate.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti deveni reprezentant doar de la 16 ani, avand in vedere ca de la aceasta varsta te poti angaa singur, conform Codului muncii.