| OneTwoThreeFour a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant Oriflame, desi am 14 ani si nu stiu daca pot de la aceasta varsta. Pe site am citit ca pot de la 16 ani impliniti, insa pe TPU am citit raspunsurile unor intrebari asemanatoare in care utilizatorii spuneau ca poti si de la 14 ani. Stie cineva sigur daca pot fi reprezentant Oriflame si la 14 ani?
Rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Bună, sunt consultant Oriflame. Pentru a putea deveni consultant Oriflame trebuie sa ai 16 ani impliniti si acordul unui parinte.
Eventual poti propune mamei tale sa se inscrie si sa lucrati impreuna. Asa tu strangi comenzi de la scoala, ea de la prietene si colege de munca.
Daca vrei sa vorbim mai multe, ma poti contacta in privat sau pe pagina mea de Facebook https://www.facebook.com/Oriflame-Iuhasz-Gerlinde-932528140159246/

| Albinuța767 a răspuns:

Nu poți trebuie să ai o vârstă apropiată de majorat. Nu pot pune pe orice copil ca reprezentant. Sper sa nu te supăr.