| alexeialexe01 a întrebat:

Buna! As vrea sa ma apuc sa invat informatica singura pentru bac. In momentul de fata am cunostinte foarte reduse, avand in vedere implicarea profesorului de la clasa. Ma puteti ajuta cu vreun site care ma va ajuta sa invat cam de la 0? Pbinfo spre exemplu ofera tot ce am nevoie? Multumesc anticipat pentru raspunsurile RESPECTUOASE

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In clasă ești?

| alexeialexe01 explică (pentru sierra1):

A 11-a

| sierra1 a răspuns (pentru alexeialexe01):

și ești la clasă de mate-info?

| alexeialexe01 explică (pentru sierra1):

Da, dar nu prea se vede dupa ce profesori am

| sierra1 a răspuns (pentru alexeialexe01):

Dacă-ți PLACE informatica o inveți SINGUR din manualele pe care deja le ai. Dacă nu-ți place... aia e

| RoxanaElena007 a răspuns:

Eu am invatat de pe site-ul asta bazele pentru python si c++ dar e in limba engleza si exact pentru bac nu cunosc din pacate: https://www.w3schools.com/