| onuscaoana a întrebat:

Buna as vrea sa-mi ziceti un profil(pentru liceu) frumos cu media peste 8.80 si din care pot deveni meseriii faine dati-mi exemple si spuneti-mi daca fac acel profil cu meseria ma cam aleg (dar sa fie frumoasa ):X pa dau funda >:

Răspuns Câştigător
| vivi_5803 a răspuns:

Eu iti recomand stiinte ale naturii deoarece poti da mai departe la facultatile urmatoare:medicina, farmacie, chimie alimentara si se castiga destul de bine.Trebuie sa stii mate, chimie, biologie si fizica! Eu sunt la acest profil si-i fain.Sa stii ca se castiga bine apoi la un servici! Mult succes, pe mai departe! A, eu vreau sa fac medicina si sa ma angajez la un sanipid...munca curata, bani, iar media e buna pentru admiutere.

1 răspuns:
| onuscaoana explică:

Dar se da bacu la mate?