| Lory407 a întrebat:

Heii TPU! :* Sunt cls a VIII-a si vrea sa dau la un liceu cu profilul stiinte ale naturii...am media V-VIII 9.22 la examen cred ca o sa am media 8.80 adica o sa am media de admitere in jur de 9.00. As vrea sa imi recomandati si mie niste licee si sa imi spuneti cate o parere despre ele...Eu ma gandeam la matei basarab ( Bucuresti ). Voi ce ziceti? Mersi anticipat >big grin

1 răspuns:
| springandsummer a răspuns:

Iti spun sigur ca media ta va fi mai mica.Si ii recoman un liceu foarte bun : Nicolae Iorga.Si ai medie sa intri, chiar daca iti v-a scadea foarte mult media. Sper ca te-am ajutat.:* Funda?:O3