| Dianna_4716 a întrebat:

as vrea sa pun o intrebarebig grin sunt in clasa a-8a. Anul acesta termin si va trebui sa imi aleg un profil. ce ziceti de bio-chimie intensiv englezabig grin? imi puteti spune despre orele care se fac la acest profil si ce teze se dau?

2 răspunsuri:
| boborock2011 a răspuns:

Bio-chimie? din cate stiu exista stiintele naturii si filo bolingv engleza... funda big grin? filo - istorie, latina, toceala, si la stiintele naturii dai teza la bio chimie si fizica, la 2 din ele, la alegere big grin funda?

| duphasTON a răspuns:

Pai ce se spun... ca sa intri la bio-chimie intensiv engleza trebuie o medie cam in jur de 9.50-9.60. trebuie sa te sti bine la bio, chimie engleza... si trebuie sa ai nervi de otel, deoarece ii destul de greu din cate stiu faci putina mate si te axezi pe bio chimie la greu
SPer ca te-am putu ajuta!