| Alina445 a întrebat:

As vrea să stiu cum să ma pregătesc pentru proba la matematica și la română pentru liceul Militar... Cum să procedez?

3 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

Cu multe meditații

| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Sunt foarte usoare. Toate se fac sub forma de grila, la matematica. Mergi la centrul informational zonal ca iti recomanda carti speciale. Te pot ajuta cu orice intrebare despre liceul militar.

| NelsonM a răspuns:

Iti poti cumpara cartile speciale le gasesti pe net dar sa stii ca ce gasesti in ele nu se compara cu ce chestii faci la scoala e mult mai greu doar asa ca un avertisment...