| oxigen_9536 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cam ce conditii trebuie sa indeplineasca o fata pentru a deveni pompier?big grin >tybig grin

5 răspunsuri:
| NOC a răspuns:

Pentru a deveni pompier, aici presupunand ca este vorba despre munca de teren cu tot ceea ce implica ea (foc, furtun, scara, masina, etc), o fata trebuie sa-si faca schimbare de sex pentru ca locuri pentru fete nu exista. Sunt foarte putine fete la pompieri, iar ele sunt la birou.

| FucktheSystem a răspuns:

Banuiesc ca exact aceleasi care trebuie sa le aiba si un barbat, doar traim intr-o lume egala.

| Dominicc a răspuns:

-sa stie sa MANUIASCA furtunu
-sa nufie sensibila la apa
- sa nu se incinga repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stie sa pompeze.

| florinel_8849 a răspuns:

Sa poata sa coboare pe bara de la etaj spun asta deoarece sala unde sta personalul se afla deasupra garajului si se coboare pe bara