| Rebela170 a întrebat:

Bine v-am gasit din nou... as vrea sa va intreb ce cariera v-ati dorit?
primul care raspunde dau fundalove struck:*

Răspuns Câştigător
| leafboy a răspuns:

Eu imi doresc o cariera in politie pentru a lua multa spaga.

15 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Imi place mult in armata si sper sa ajung acolo, asta imi doresc de mic. Funda plsss big grin

| emaema a răspuns:

Salutare. eu mi-am dorit intotdeauna sa lucrez cu oamenii si am crezut ca pot schimba in bine viata de zi cu zi... asa ca am facut facultatea de psihopedagogie speciala si sunt logoped. lucrez cu copii de la 2 - 3 ani si pana la 14 ani si pot lucra si cu persoanele adulte daca este nevoie.

| leafboy a răspuns:

Eu vreau sa urmez o cariera in politie pentru a putea primi spaga.

| Cristianne a răspuns:

Pai de cantareata:Xsau scriitoare

| L a răspuns:

Avocata.

| Buttercup30 a răspuns:

Veterinar

| Lavynyu a răspuns:

Fotbalisthappy

| ArT_2528 a răspuns:

Hiii!
si eu as vrea sa fiu designer; x

| Charger a răspuns:

Muzica ^ ^ mai am nevoie de cateva melodii p album sa ma lansez
muzica electronica

| Biscotti a răspuns:

Avocat

| Paula_1292 a răspuns:

Ce cariera mi-as dori? Poi.in muzica.; x
Sau.as vrea sa fiu arhitecthee hee
Sau si mai important laughing avocat:X big grin

| Brn a răspuns:

Buna! Arhitect.

| kidutsa_5789 a răspuns:

Dansatoare. De la varsta de 4 ani jumatate fac dans de performanta, dar parintii mei nu au posibilitatea sa ma duca la un nivel mai inalt, asa ca tot ce pot sa face acum este sa visez.

| Rebela170 explică:

Pai eu mi-am dorit sa fiu designerlove struck

| SYLWASTAR a răspuns:

Eu vreau sa devin ceva legat cu telecomunicatia