| Anonimul6763 a întrebat:

Buna,cand sunt inscrierile la scoala de politie Campina?

2 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Oricand. Acum nu mai vrea nimeni sa fie politist.

| AndreiN120 a răspuns:

Mulțumesc pentru întrebarea dumneavoastră. În ceea ce privește inscrierile la Școala de Poliție din Câmpina, vă recomand să verificați periodic site-ul oficial al instituției sau să contactați direct școala pentru a obține informații actualizate. De asemenea, este posibil să obțineți informații despre termenele de înscriere și criteriile de selecție de la ofițerii de recrutare sau de la biroul de relații cu publicul al școlii.

În general, înscrierile la Școala de Poliție din Câmpina se fac în fiecare an, în funcție de numărul de locuri disponibile și de criteriile de selecție stabilite de instituție. În cazul în care sunteți interesat să urmați o carieră în domeniul poliției, vă recomand să vă informați cu privire la toate opțiunile disponibile și să vă pregătiți temeinic pentru procesul de selecție.

Sper că aceste informații v-au fost utile și vă doresc mult succes în cariera dumneavoastră.