| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Ce medie trebuie sa ai ca sa intri la facultatea de biologie?

Răspuns Câştigător
| aaanamariaaa a răspuns:

La buget cea mai mica medie a fost 9, 16 și la taxa 8, 15. După cum am zis poate sa difere de la an la an și depind și de mediile celorlalți, poate reușești sa intri la buget.

19 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Intra pe site si vezi listele de anul trecut. vrei sa facem noi research pentru tine?

| alindumitru083 a răspuns (pentru blackann):

Am pus o intrebare. De ce esti răutăcios. Vreau sa aflu mai multe păreri.

| blackann a răspuns (pentru alindumitru083):

Nu exista pareri, exista realitatea pe care o poti gasi dand un search pe google.

| alindumitru083 a răspuns (pentru blackann):

Nu ești util. Pa!

| blackann a răspuns (pentru alindumitru083):

Nici tu inteligent, n-ai sanse sa intri la biologie.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor pe ce?

| alindumitru083 a răspuns (pentru blackann):

Pe șansele mele la bio.
Îmi spui mie să fac research si tu pui cele mai proaste intrebarihee hee

| blackann a răspuns (pentru alindumitru083):

Nu mai pot eu de sansele tale la bio.

| alindumitru083 a răspuns (pentru blackann):

Nici eu... de parerea ta

| blackann a răspuns (pentru alindumitru083):

Atunci linge un cocean si spera sa intri.

| anonim_4396 explică (pentru blackann):

Vorbesti din experiență?
Să sti că ai greșit site-ul!
Să nu se mai întâmple

| blackann a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu l-ai gresit din prima, trebuia doar sa dai un search pe google.

| alindumitru083 a răspuns (pentru blackann):

Daca am pus aici o intrebare, ce are?
Poate nu găseam.
Dupa cum observi am pus deja un raspuns castigator. Asta inseamna ca au fost persoane care au raspuns foarte frumos, acesta era si scopul.
Daca nu sti, nu raspunzi.
Te bagi in seama degeaba.
Întrebarile mele in comparatie cu intrebarile pe care le ai pus tu aici, au un sens. Nu intreb ce faceti de revelion sau ce sa fac daca iubita mea sforăie...
Intreb despre o facultate nu despre cotele de la pariurihee hee

| blackann a răspuns (pentru alindumitru083):

Du-te ma de pe TPU ca ti s-a racit grisuletul.

| blackann a răspuns:

Wow, ce copil fara viitor. rolling on the floor

| blackann a răspuns:

Replici de prescolar.

| alindumitru083 a răspuns (pentru blackann):

Caracter de comunist happy

| aaanamariaaa a răspuns:

Trebuie sa ai media macar în jur de 7. M am uitat la facultatea de biologie uaic Iasi și ultima medie de la buget de anul trecut 2022 a fost 6, 61. Dar, sa stii ca acestea depind de la an la an, pot fi persoane care dau admitere și au numai medii peste 8, 9 sau chiar 10. Totuși, nu e exclus și sa dea admitere și persoane cu media 6, 50-7. Încearcă macar, poți sa intri chiar la buget, depinzând de media pe care o ai și în ce oraș alegi facultatea, eu am cautat pentru Iași, nu ai precizat nici tu unde ai vrea sa dai ca m as fi uitat acolo. Bafta!

| alindumitru083 a răspuns (pentru aaanamariaaa):

La bucurești vreau să dau.
Am media 8, 33, sper ca este o medie bună, este ok si daca intru la taxă.

| aaanamariaaa a răspuns (pentru alindumitru083):

La buget cea mai mica medie a fost 9, 16 și la taxa 8, 15. După cum am zis poate sa difere de la an la an și depind și de mediile celorlalți, poate reușești sa intri la buget.