| Itstimetosayhello a întrebat:

ce parerea aveti, cat se castiga prin impartirea ziarelor cu oferte de la hypermarketuri?
la un hipermarket, de exemplu, nu mai numele, doar sambata se distribuie ziarul, pai si cam cat ar trebui sa fiu slariul lunar?
din cate stie eu, se dau bani in functie de numarul de ziare distribuite, dar mai stiu ca din multe hipermarketuri anagajeaza firme care distribuie, deci nu stiu daca ma pot anagaja la ei(ma gandesc ca trebuie sa fiu anagajata la una din acele firme)

1 răspuns:
| lSummerl a răspuns:

Creca 200 ron pe luna