| ksg a întrebat:

Am nevoie de o aplicatie pentru smartphone cu care sa citedc ziare, adica sa rasfoiesc ziarul, nu sa ma redirectioneze pe siteurile ziarelor redpective. Daca stie cineva, va rog mult sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| DarkTheory a răspuns:

Ebook sau ceva asemanator, iBook pentru i-phone, habar nu am cauta ceva asemanator pe store-ul de la sistemul tau de operare!

| iesiacasa a răspuns:

Salut daca esti pe android fliboard dar este in engleza in rest poti sa rasfoiesti