| Anonim1a1 a întrebat:

Buna, cine imi poate spune mai exact ce face un angajat la ANAF, cam cat ar fi salariul si ce trebuie sa faci sa ajungi acolo? Am vazut ca cere o facultate, dar pe langa asta se da doar examen sau se mai face o scoala pentru asa? Am tot citit pe net dar nu prea am gasit raspunsul la aceste intrebari.Va rog cine stie sa imi raspunda

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce face un angajat la ANAF"

fii mai specific - sunt zeci şi zeci de funcţii acolo

| Anonim1a1 explică (pentru sierra1):

Ma refer in general nu la o anumita functie, de la cat pornesc salariile cele mai mici, si mai ales cum poti intra acolo

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim1a1):

- cele mai mici salarii sunt in apropierea salariului minim pe economie
- atenţie când se scot postruri la concurs, de urmărit