| Jasminn335 a întrebat:

Bună! Credeți ca acidul in buze afectează problema medicală pentru admiterea la SAPVLC?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o problemă și nu vei face ca fată ce fac băieții pregătire între ei și se pot lovi și la față.

Câte 2 fac încătușarea, percheziția corporală și ajung să se enerveze unul pe celălalt tocmai ca să se obișnuiască cu infractori când vor fi polițiști.

Tu ca fată vei face astea tot cu o colegă dar vor RÂDE toți când vă vor vedea cum faceți astea una la cealaltă.

Ca să ÎNȚELEGI - tu ca fată nu ești în situație de a te lovi cineva peste buze nici din greșeală când faceți pregătire practică.

Băieții se mai enervează între ei că unul este infractor și celălalt trebuie să îi facă ce am scris și după aia se inversează rolurile și ajung să se bruscheze unul pe celălalt.