| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ce este mai bine colegiu sau liceu?
Catedra Economie si Marketing in R. Moldova
Argumentati va rog ))
Tinind cont de faptul ca as vrea sa urmez si o Universitate, deci nu ramin numai cu colegiul.

Răspuns Câştigător
| Irina777 a răspuns:

Parerea mea este ca e mai bine sa te duci la colegiu, deoarece cand o sa te duci la universitate o sa ai cunostinte ceva despre economie si marketing, si o sa-ti fie mai usor, in comparatie cu ceilalti colegi de la liceu. Ai facut o alegere buna, alegind aceasta catedra! Eu tot sunt la economie la colegiu ultimul an si la universitate primul an, si vreau sa-ti spun ca e foarte super si imi vine foarte usor sa invat in comparatie cu ceilalti. Succese!