| Andraa177 a întrebat:

Bună, dacă am spondiloza cervicala pot trece medicalul pentru admiterea la politie? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de grava este curbura spondilozei si daca te afecteza, ca nu poti sta starmba la instructie, nu poti pleca in aplicatie cu mars de 24-48 ore... fiindca te poate durea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nici nu e o boala.Si se vindeca foarte usor.Priveste in fata si in acelasi timp lasa barbia in jos.La inceput vei simti durere dar tot facand asa te repari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci poti sa te faci politista.