| Dilaa98 a întrebat:

Buna,daca as vrea sa ma duc la stiintele naturii, intensiv engleza e obligatoriu sa dau examen si la limba engleza?

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Yep, este. Pe orice intensiv te-ai duce, trebuie' sa dai examen din materia respectiva. Bafta!

| voineamario a răspuns:

Ce intelegi prin examen? De obicei se da teza la materia respectiva, in cazul tau engleza

| i0nu14 a răspuns:

Da Issabella, esti nevoita sa dai examen. Si eu am mers pe profil de intensiv engleza, si am dat examen. O sera fumuoasa iti doresc.

| Dilaa98 explică (pentru i0nu14):

Multumesc,la fel laughing