| Dilaa98 a întrebat:

La Colegiul Naţional Vasile Alecsandri din Bacău, pentru ştiinţele naturii cu intensiv engleză,cum se procedează? Se dă vreun examen/testare la engleză? Repede, dau fundă!

5 răspunsuri:
| Dilaa98 explică:

Eu zic de intensiv, nu de bilingv

| Stresanta a răspuns (pentru Dilaa98):

La bilingv se da testarea aia inainte de examen, la intensiv sa da la inceputul anului.big grin

| Dilaa98 explică (pentru Stresanta):

Pfff

| Stresanta a răspuns:

Da se da examen in toamna. Probabil profilul pe care l-ai ales are o clasa intensiv si una nu. Dupa sustinerea acestei testari o sa va repartizeze fie la intensiv fie fara.winking

| Dilaa98 explică (pentru Stresanta):

Aaa,deci trebuie să dau o testare... sad