| Geo1984 a întrebat:

Bună seara! sunt la un liceu sportiv de 4ani sunt printre cei mai buni sportivi anul acesta am avut un accident în timpul unui meci ruptura de menisc și de ligamente,ruptura de menisc a fost operat, ligamentul nu se poate opera pana nu mă opresc din crestere, iar pana atunci nu pot practica sport de performanță întrebarea mea este daca nu mai pot juca pot ramâne la liceu pîna în clasa 12sau mă pot da afara pe motiv că nu mai dau randament.multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La acesta intrebare iti poate raspunde doar Directorul scolii.