| vladusia560 a întrebat:

Bună.Deja sunt clasa a... si nu pot decide la ce colegiu sa plec:colegiul de transport,colegiul feroviar, sau colegiul de inginerie mecanica/mecatronica.Plus la asta sunt domnişoară.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce colegiu iti place. Si care ar fi legatura cu faptul ca esti domnisoară?

| vladusia560 explică (pentru darrio2007):

Nu chiar in toate colegiile primesc domnisoare.(de ex la noi in tara la colegiul de transport primesc doar baieti).Si as vrea sa aleg poate altceva.

| SkyPilot a răspuns:

Mergi pe mecatronica. Va fi probabil mai mult de invatat, dar este foarte de viitor. Si e mai pentru domnisoare happy

| Treaem24 a răspuns:

Cel mai.bine unde vrei tu unde te atrage pe tine nu unde zice lumea tu decizi e viața ta nu crezi domnisoaroo