| Mirela37 a întrebat:

Desi mai am un singur an pana la examenul de bacalaureat, nu stiu inca ce facultate sa urmez. Initial am vrut sa dau la Drept, apoi mi s-a parut demna de luat in calcul varianta Finante-Banci din cadrul ASE. In momentul de fata, am ajuns sa oscilez intre Politehnica (Automatica/Telecomunicatii) si ASE- Cibernetica. Mi-ar fi de mare ajutor opiniile celor care sunt studenti la vreuna dintre facultatile anterior mentionate, sau chiar ale celor care au absolvit de curand. Multumesc!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Iti recomand politehnica, dar numai daca tu crezi ca esti capabila pentru o asemenea facultate, sa intri la stat, pe locurile bugetare.