| dann50 a întrebat:

Sunt in dilema la ce sa dau, ceea ce nu e deloc bine tinand cont ca sunt a 11a. As vrea sa urmez o facultate pe care daca o termin sa pot lucra in domeniu si sa prind si un salar bun. De aici singurele la care m-am putut gandi sunt facultatea de medicina generala, facultatea de stomatologie si politehnica - automatica si calculatoare. Este cineva de aici la vreuna din facultatile mentionate mai sus sau care a terminat si imi poate oferi informatii legate de cum e viata acolo?

1 răspuns:
| nikk12006 a răspuns:

Iti recomand facultatea de farmacie sau scoala postliceala sanitara.succes