| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața TPU,
Sunt studentă la Universitatea de Psihologie din București și după ce o termin îmi doresc să profesez în acest domeniu, dar îmi doresc să fac și cea de a doua facultate în cu totul alt domeniu. (Informatică). Credeți că îmi permite timpul?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Cred ca iti permite timpul daca iti doresti asta cu adevarat, insa studiului informaticii nu ii vei putea acorda atat de mult timp ca studiului psihologiei

1 răspuns:
| Joker11 a răspuns:

Iti permite timpul daca iti doresti asta cu adevarat, insa studiului informaticii nu ii vei putea acorda atat de mult timp ca studiului psihologiei